Ineke Bos 40 jaar getrouwd

Vandaag 25 januari 2018 is Ineke Bos 40 jaar getrouwd met haar Jan. Jan Bos is lid van ons koor. Hij zingt bij de bas-partij. Samen hebben ze 3 kinderen. Wij wensen haar, Jan en de kinderen een hele fijne dag toe, Gods zegen en nog vele gezonde jaren samen met hun familie en allen die hen dierbaar zijn.

Ineke Bos

Ineke Bos is onze dirigent vanaf 2004. Ze heeft vorig jaar gevierd dat ze 12,5 jaar is verbonden aan ons koor.

Vanaf 1 maart hoopt zij dirigent te worden van het mannenkoor Laudate uit Barneveld. We hebben heel erg genoten van haar manier van dirigeren. Daardoor hebben we mooie momenten beleefd met haar. Hoogtepunten waren toch wel ons 50 jarig jubileum van afgelopen 30 september 2017. Toen hebben we met een volle kerk ons jubileum gevierd. Samen met haar hebben we verschillende concerten uitgevoerd en meerdere koorreizen gemaakt. Waaronder reizen naar Engeland, Duitsland, maar ook in eigen land. Zoals ons laatste koorreis naar Elburg en Zwolle.

We gaan haar zeker missen, maar hopen met onze nieuwe dirigent Evert van de Veen ook weer een mooie tijd te krijgen. We komen elkaar zeker nog wel eens tegen. Eventueel zullen we in de toekomst wel samen concerten geven. Wie zal het zeggen.

Share this Post